وکالت یک مسئله حقوقی است

وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنههای اجتماعی و اقتصادی و بانکها استفادۀ زیادی میشود. ⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد. ⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود. ⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد. برای مطالعه بیشتر ر . قطعا برنامه ریزی مهمه و البته کمیت و کیفیت هم در کنارش خیلی مهم هست من برنامه مطالعاتی داشتم و داشتن برنامه بسیار مهم هست این که چه درسی رو باید مطالعه و مرور کنم همه این ها باید به صورت منظم برنامه ریزی شه .چون اگر برنامه ریزی نباشه فقط وقت تلف کردن و خستگی برای داوطلب باقی میمونه. همانطور که میدانید، تجربه وکیل نیز یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت پرونده خواهد بود. در خرید و فروش خودرو، ممنوعالمعامله نبودن طرفین بسیار مهم است.

2. وکالت بلاعزل: این نوع وکالت که این روزها به دلایل مختلفی مانند در رهن بودن سند خودرو، فرار از پرداخت مالیات، عجله فروشنده و … به طوری که تیم وکیل گروه وکلای دیوان سالار در بیش از ۷۳۰ پرونده، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است. در گروه وکلای دیوان سالار، وکالت تمامی پرونده ها توسط وکیل متخصص در آن زمینه انجام میشود. خدمات تخصصی گروه وکلای دیوان سالار در تمامی زمینه ها از جمله وکیل کیفری – وکیل سرقت – وکیل رابطه نامشروع – وکیل ارز دیجیتال – وکیل طلاق توافقی و … ⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپسدادهشد. ⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید. ⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. ⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود. ⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

اگر وکالت بلاعزل در مقام یک وکالت صرف به معنای واقعی خود منعقد گردد در این صورت تمام آثار و احکام وکالت در مورد آن جاری و اعمال خواهد شد و موکل نیز میتواند موضوع وکالت را خود انجام داده و یا حتی ضم وکیل، امین و یا ناظر نماید و با این عمل خود اختیارات وکیل را محدود کند. آثار قانونی به وکالتنامه پیرو و ضم یا تعیین شخص سوم به عنوان امین مترتب خواهد بود و اگر وکیل نخستین، مستقلا ملک مورد وکالت را به بیع قطعی به ثالثی رسما انتقال دهد و از ضم وکیل دوم و تعیین شخص سومی(دیگری) که بایستی اعمال او را تصویب و تأیید نماید، اطلاع نداشته باشد بیع انجام شده توسط وکیل نخستین با توجه به ماده 680 قانون مدنی صحیح و قانونی است. ⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است. در این صورت، شاکی نیاز به صرف وقت بیش از حد، برای پی گیری پرونده اش نخواهد داشت. در صورت عزل وکیل از طرف موکل قبل از ختم مرحلهای و همچنین در امور حقوقی که مدعابه مالی نداشته و در امور جزائی مطلقا تعیین میزان حقالوکاله و خسارات تا۲ هزارریال با محکمه صادرکننده حکم یا قرار است ولی در صورتیکه نظر محکمه بیش از مبلغ فوق باشد محکمه انتظامی وکلا در تعیین میزان حقالوکاله صلاحیت خواهد داشت.

در صورتی که داوطلب مدارک بالاتر از کارشناسی رشتههای مذکور را داشته باشد اما مدرک کارشناسی را نداشته باشد، اجازه شرکت در آزمون وکالت را نخواهد داشت. بنابراین در این فرض نه موکل حق عزل وکيل را بدون کسب رضايت وي خواهد داشت و نه وکيل حق استعفا بدون رضايت موکل را دارا است. شرط ضمن عقد جایز نوعی استحکام نسبی از عقد جایز کسب می کن و مادام که عقد جایز به قوت خود باقی است شرط ضمن آن نیز قابل فسخ نیست و نمی توان بدون فسخ عقد جایز شرط ضمن آن را بر هم زد این گونه شرطها حتی اگر به صورت شرط نتیجه هم باشند با فسخ عقد جایز منتفی می شوند . تنظیم وکالت نامه توسط وکیل به چه صورتی انجام می شود؟ ⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد. ⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد. ⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.