وکالت دادگستری – وکالت رسمی – وکالت حقوقی

رئیسی با بیان اینکه وکالت یک هنر و فن است، ادامه داد: بسیاری از وکلا زیر تعرفه حقالوکاله دریافت میکنند که این امر علتهای مختلفی دارد و متأسفانه اطلاعات غلط موجود در جامعه درخصوص وکلا، به این نهاد ضربه میزند. به این صورت که شما می توانید اطلاعات کافی را، حتی زمانی که در منزل خود نشسته اید، بدون هیچ گونه استرس و معطلی در اختیار یک وکیل آنلاین در حوزه حقوقی مورد نظرتان قرار داده و او به امور مربوط به پرونده تان با دقت رسیدگی نماید. این نکته را از خاطر نبرید که وکیل آنلاین شما تنها در صورتی می تواند یاری گر شما در زمینه رفع مسائل حقوقی باشد که یا نماینده حقوقی سازمان های دولتی باشد یا بهترین وکیل مهریه؛ چرا که در غیر این صورت نمی تواند از طرف موکل خود در مراجع قضایی حاضر گردد. به عبارتی دیگر در صورتی حق الوکاله وکیل به طور کامل پرداخت می شود که در نتیجه پرونده موردی حاصل شود که موکل از همان ابتدا تعیین کرده است و اگر این نتیجه دریافت نشود طبق قراردادی که نوشته شده است فرد موکل می تواند از پرداخت هر گونه هزینه ای به عنوان حق الوکاله به وکیل خودداری کند و وکیل نمی تواند از موکل شکایت کند که حق الزحمه ای پرداخت نکرده است.

پس به طور کلی در مورد این قرارداد میتوان گفت که قراردادی است که در آن یکی از طرفین، برای انتقال مال خود به دیگری وی را نایب خود قرار میدهد و برای این منظور در ضمن عقد شروطی را درج میکند که طبق آن کلیه حقوق و اختیارات موکل به وکیل تفویض میگردد. در صورت تمایل هرکدام از ورثه، وکیل می تواند سهم الارث هرکدام را به فروش برساند و یا انتقال دهد. در این گونه وکالت ها معمولا شروطی بدین مضمون قید میگردد: «موکل ضمن عقد خارج لازم، حق عزل وکیل را اسقاط مینماید، موکل انجام هرگونه عمل مغایر را ضمن عقد خارج لازم از خود سلب مینماید، موکل ضمن عقد خارج لازم، حق ضم امین و وکیل را اسقاط مینماید، وکیل اختیار توکیل به غیر و عزل وکلای انتصابی را دارد و هم چنین اختیار انعقاد هرگونه معامله از جمله صلح بلاعوض و نیز انتقال مورد معامله به خود را دارد». نقاط ضعف زیادی داشتم همه چیز رو فراموش می کردم که این واقعا اذیت کننده بود علی الخصوص درس آدم و آدک خیلی فرار بودند و من نیاز داشتم که تثبیتشون اتفاق بیفته و همینطور در جزا و تجارت مباحث خیلی سنگین بودند که جی۵ به واسطه لقمه لقمه بودن مباحث رو وارد ذهنم می کرد که واقعا خیلی بهم کمک کرد تا بتونم تسلطی که می خوام رو به دست بیارم و البته در تست زنی هم فوق العاده اثر گذار بود گرچه تمامی سوالات آزمون چالشی هست و آدم رو دچار تردید میکنه ولی جی۵ به راحتی تونست کمک کنه که دچار سردرگمی و تردید نشم حتی سر جلسه آزمون به راحتی تونستم از پس تست ها بربیام و نتیجه ش دقیقا همین موفقیتی شد که میبینید قبولی در آزمون وکالت و آزمون قضاوت…

پس همیشه پیش از انجام مشاوره حقوقی آنلاین از این دو مورد که وکیل آنلاین شما یا وکیل پایه یک دادگستری باشد و یا نماینده حقوقی سازمان های دولتی اطمینان حاصل نمایید. در ادامه چند نمونه از موارد حقوقی که برای دریافت مشاوره جهت رفع مشکلات قضایی می توانیم از وکیل آنلاین بهره مند شویم را برای تان آورده ایم. اما اگر وکیل آنلاین خودش تصمیم به کنارگیری بگیرد فقط می تواند به اندازهای که کارهای پرونده را پیش برده است حق الوکاله دریافت کند و نه تمام آنچه که در قرارداد ذکر شده است. چرا که وکیل آنلاین حاذق به خوبی می داند که از چه روش هایی می تواند برای وصول مطالبات موکل خود اقدام نماید. در پرونده هایی نیز لازم است که فرجام خواهی انجام شود برای این گونه از پرونده ها نیز وکیل حق الوکاله جداگانه ای برای این مرحله در نظر می گیرند. بر کسی پوشیده نیست که در این موارد داشتن یک مشاور حقوقی امین و مجرب تا چه حد می تواند از بروز اختلافات خانوادگی و حتی پیش گیری از حق کشی ها موثر باشد.

در مواردی که فرد موکل بعد از مدتی ترجیح می دهد که این وکیل را عزل کند و از یک وکیل دیگری استفاده کند نیاز است که موکل همه حق الوکاله ای که برای وکیل مشخص کرده است به او پرداخت کند، این کار استثناهایی دارد که شامل این می شود که موکل و وکیل خود برای پرداخت هزینه و… وی خاطرنشان کرد: مرکز مشاوران که به وجود آمد، افراد جویای کار رفتند امتحان دادند که ما با این افراد مشکلی نداریم بلکه با اصل قضیه مشکل داریم؛ اگر کسی پروانه وکالت را از نهادی دیگر بگیرد، وکیل مستقل نخواهد بود، چون هر زمان ممکن است پرونده اشتغال او ابطال شود. ١. كسانی كه برخلاف قانون خود را واجد شرایط وكالت معرفی كرده و پروانه گرفته باید در ظرف یك ماه از تاریخ اجراء این آئیننامه كتباً بهكانون اطلاع داده و پروانه خود را تسلیم نماید و در صورتی كه در حیندریافت پروانه واجد شرایط بوده و بعد فاقد یكی از شرایط گردد باید در ظرف ده روز از تاریخ فاقدشدن شرط كانون را كتباً مطلع نموده و پروانه خود را تسلیم نماید. در این صورت وکیلشان میتواند برای گرفتن حضانت اقدامات لازم را انجام دهد.