نظامنامه قانون وكالت

توی اون دو سه روز کارهایی رو انجام میدادم که خیلی دوست داشتم تا بتونم مجدد ذهنم رو جمع کنم و تمرکز کنم و به هدفم برسم به همین جهت هر زمان که احساس می کردم ذهنم خسته ست به هدفم بیشتر فکر می کردم تا انرژی مضاعفی بگیرم من به روز تحلیف و روز دریافت پروانه وکالت و قضاوت خیلی فکر میکردم و دوباره انرژی می گرفتم و مشغول مطالعه مجدد می شدم. خانواده ام فوق العاده حامی بودند تا جایی که حتی وظایف من رو هم خودشون انجام می دادند (از لطفشون ) پدرم خرید ها رو انجام میدادند و حمایت های معنوی شون هم عالی بود و دوستان هم خیلی درک می کردند و رابطه مون خیلی کمتر شد و بیشتر در فضای مجازی باهاشون در ارتباط بودم . باید بگم شروع هرکاری خیلی سخته در واقع اولین گام سخت ترین گام محسوب می شه چون یه عالم علامت سوال بالای سرتونه و حتی نمی دونید بهتره از کجا شروع کنید که می تونید با استفاده از پشتیبانی جی۵ از برنامه و مشاوره های عالی استفاده کنید.گام اول همیشه سخته که داوطلب بخواد شروع کنه دقیقا اول مطالعه شاید حتی مفهوم برخی واژه ها رو متوجه نشید اما در نهایت میشه با تلاش و کسب مهارت های لازم به هدف قبولی دست پیدا کرد وقتی کم کم مطالعه می کنید و پیش میرید و مسلط می شید خیلی احساس رضایت میده به شخص چون اعتماد به نفستون هم بیشتر میشه و نهایتا وقتی که قبول میشد متوجه خواهید شد که چقدر حس خوب و بی نظیریه که نتیجه سخت کوشی تون رو دارید میبینید به هدف قبولی تون در آزمون وکالت و آزمون قضاوت دست پیدا کردید.در دوران نامزدی که مشغول مطالعه بودم پدرم حمایت مالی می کردند و امیدوارم بتونم زحماتشون رو جبران کنم.

اختیارات وکیل تنها در مواردی است که موکل برای وکیل در نظر می گیرد. دیگر هم باطل می شود اما اگر یک شخص به چند وکیل وظایف و اختیارات مجزا داده باشد. بلاخره باید از یک جایی شروع کرد! دیپلم ریاضی داشتم و کارشناسی مهندسی قبول شدم یک هفته به دانشگاه رفتم اما در نهایت حس مپکردم علاقه ای ندارم وانجا بود که تصمیم گرفتم رشته مو عوض کنم و مجدد در آزمون شرکت کردند اقوام زیادی داشتند که وکیل و قاضی بودند و یکی از علت علاقمند شدن به این رشته دقیقا همین بود لیسانس فقه وحقوق رو گرفتم و الان هم دانشجوی کارشناسی ارشد فقه و حقوق هستم. مطالعهبیشتر: وکالت در طلاق (حق طلاق) چیست؟ وکیل طبق چارچوب قرارداد، حق و حقوقی دارد. زیرا وی حق را انتقال نداده بلکه اعطای نمایندگی نموده است و بین عزل و اسقاط حق انجام موضوع وکالت تفاوت وجود دارد. صرف اعطای وکالت بلاعزل حق موکل را در رابطه با انجام موضوع وکالت ساقط نمیکند. آقای صالح علایی، جی پنجی موفق در آزمون های وکالت و قضاوت ۱۴۰۰-۹۹ از داوطلبان سخت کوشی هستند که ایمان دارند: امتحان واقعی این نیست که از ترس ها فرار کنید، امتحان واقعی این است که از شکست فرار نکنید.

علاوه بر این موارد، سفه وکیل و موکل و پایان یافتن موضوع وکالت را باید از موارد انقضای وکالت دانست. حقوق رشته ای است که با زندگی اجتماعی و روزمره مردم عجین شده، از همان ترم های اول دانشگاه تا به امروز که بیشتر از گذشته در این حوزه مشغول به کار هستم همیشه اطرافیانم با کلی سوال حقوقی به سراغم می آمدند، این موضوع خیلی برای من جالب بود و علاقه من را به این رشته بیشتر می کرد. آزمون آزمایشی به جهت محک زده شدن در جامعه آماری و رقابت باداوطلبان دیگه برام مهم بود. سال ۹۸ شروع کردم به مطالعه دقیقا دوران عقدم بود دوره سختی بود برای ما چون دایم سعی می کردم منزل باشم و درس بخوانم الان به عنوان خاطره ازش یاد می کنم که تو چه شرایطی درگیر دوتا هدف مهم بودم و چه اتفاقاتی افتاد تا به اینجا رسیدیم یادمه دوران شیرین نامزدی مون مصادف شد با دوره مطالعه من که همش سعی می کردم خونه باشم و درس بخونم و درباره مطالعه هم یه نکته رو باید بگم: این که درس هایی که مواد سختی دارند یادگیری شون برام فوق العاده سخت بود و کلافه کننده مثل درس جزا ، ماندگارشدنش در ذهن برام خیلی ارزشمند بود و جی۵ تو این حوزه خیلی بهم کمک کرد.

چون نکات رو در تست یاد می گیرید و هر چی تست بیشتر بزنید بیشتر بهتون کمک میشه.تست زنی حتی نوع مطالعه تون رو جهت میده. نقاط ضعف زیادی داشتم همه چیز رو فراموش می کردم که این واقعا اذیت کننده بود علی الخصوص درس آدم و آدک خیلی فرار بودند و من نیاز داشتم که تثبیتشون اتفاق بیفته و همینطور در جزا و تجارت مباحث خیلی سنگین بودند که جی۵ به واسطه لقمه لقمه بودن مباحث رو وارد ذهنم می کرد که واقعا خیلی بهم کمک کرد تا بتونم تسلطی که می خوام رو به دست بیارم و البته در تست زنی هم فوق العاده اثر گذار بود گرچه تمامی سوالات آزمون چالشی هست و آدم رو دچار تردید میکنه ولی جی۵ به راحتی تونست کمک کنه که دچار سردرگمی و تردید نشم حتی سر جلسه آزمون به راحتی تونستم از پس تست ها بربیام و نتیجه ش دقیقا همین موفقیتی شد که میبینید قبولی در آزمون وکالت و آزمون قضاوت…